به خبرخوان پلیکان خوش آمدید

در پلیکان، ما متعهدیم جدیدترین و مهم‌ترین اخبار از سراسر جهان را به شما ارائه بدهیم. ما ماموریت خود را در پلیکان اطلاع‌رسانی و توزیع اخبار میدانیم.

  • circleچشم‌اندازما

    در دوران اشباع اطلاعات، چشم‌انداز ما ساده‌سازی فرآیند گرد‌آوری اطلاعات است، با جمع‌آوری اخبار از مجموعه‌ای از منابع معتبر و ارائه‌ی آنها در یک قالب کاربرپسند. ما اعتقاد داریم که همگان حق دسترسی آسان به اخبار و اطلاعات متنوع درباره اتفاقات جهانی دارند.

  • circleفعالیت‌های‌ ما

    الگوریتم‌های پلیکان در همه مراحل جمع‌آوری، پردازش، ذخیره‌سازی و انتشار و نمایش به طور کاملا اتوماتیک کار میکنند، تا اخباری که ارائه می‌دهیم در دسترس و به‌روز باشد. ما موضوعات گسترده‌ای از جمله اقتصاد، فناوری، سلامت، گوناگون، اجتماعی، بین الملل و بسیاری موارد دیگر را پوشش می‌دهیم، تا شما بتوانید درباره مسائلی که برایتان مهم است، به روز باشید.

  • circleسلب مسئولیت

    اگرچه تلاش ما بر ارائه‌ی اطلاعات دقیق و قابل اعتماد است، اما مهم است به این نکته توجه داشته باشید محتوایی که ما جمع‌آوری می‌کنیم از رسانه‌های دیگر به طور اتوماتیک جمع‌آوری می‌شود. دیدگاه‌ها و نظرات ابراز شده در مقالات خبری متعلق به نویسندگان و رسانه‌های منتشر کننده آنها هستند. ما هیچ دیدگاه خاصی را تأیید نمی‌کنیم، و هدف ما ارائه‌ی تنوعی از نقطه نظرها است. بنابراین، ما نمی‌توانیم دقت و صحت اخبار را تضمین کنیم. ما توصیه می‌کنیم که مسائل مهم را با منابع دست اول مختلف تطابق داده تا بتوانید در مورد صحت اطلاعات بدست آمده اطمینان نسبی بدست بیاورید. ما در پلیکان هیچگونه وابستگی سیاسی و اقتصادی به هیچ نهاد دولتی یا جناحی نداریم، و به صورت یک گروه فنی و اقتصاد مستقل و خصوصی در حال فعالیت هستیم. در پلیکان، اعتماد شما برای ما اولویت است. اگر سوال، نگرانی یا بازخوردی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید. ما متعهد به بهبود مداوم خدمات خود و ارائه‌ی یک پلتفرم قابل اعتماد برای اطلاع‌رسانی هستیم. از انتخاب پلیکان به عنوان منبع اخبار اصلی خود متشکریم.