سلب مسئولیت:

وب‌سایت پلیکان مدیا یک پلتفرم است که اخبار را از منابع مختلف را جمع‌آوری و تجمیع می‌کند، که شامل مطالب خبری و تبلیغاتی در رسانه‌های گوناگون است. هدف از این وب‌سایت، ارائه یک راه حل آسان برای دسترسی کاربران به مجموعه‌ای متنوع از مقالات خبری و به‌روز ماندن درباره رویدادهای روز است.

لطفا نکات مهم زیر در مورد مقالات خبری منتشر شده در این وب‌سایت در نظر بگیرید:

 • circle محتوای رسانه‌های مختلف:

  مقالات خبری منتشر شده در این وب‌سایت ممکن است از منابع مختلفی جمع آوری شده باشد. ما محتوای این مقالات را ایجاد یا کنترل نمی‌کنیم. درج هر مقاله خبری در این وب‌سایت به معنای تأیید محتوا یا دیدگاه‌های مندرج در آن‌ها از طرف ما و یا رسانه‌های منتشر کننده ثالث نیست.

 • circle محتوای تبلیغاتی:

  برخی از مقالات خبری منتشر شده در این وب‌سایت ممکن است تبلیغاتی باشد. این مقالات ممکن است حاوی محتوای تبلیغاتی یا اطلاعات مرتبط با محصولات، خدمات یا سازمان‌ها باشند.

 • circle دقت و قابلیت اعتماد:

  ما تلاش می‌کنیم تا محتوای خبری دقیق و به‌روز را فراهم کنیم. با این حال، ما قادر به تضمین صحت، دقت یا قابل اعتماد بودن اطلاعات ارائه شده در مقالات خبری منتشر شده در این وب‌سایت نیستیم. به کاربران توصیه می‌شود که قبل از اقدام به هر گونه تصمیم مبتنی بر محتوای ارائه شده در اینجا اطلاعات را از منابع مختلفی مطالعه و  تأیید کنند

 • circle پیوندهای خارجی:

  مقالات خبری منتشر شده در این وب‌سایت ممکن است حاوی پیوندهای به وب‌سایت‌های ثالث برای اطلاعات بیشتر باشند. ما مسئول محتوا، روش‌ها یا سیاست‌های این وب‌سایت‌های ثالث نیستیم. کاربران باید شرایط استفاده و سیاست‌های حریم خصوصی هر وب‌سایت خارجی که بازدید می‌کنند، را مطالعه کنند.

 • circleاختیار کاربر:

  به کاربران این وب‌سایت توصیه می‌شوند که هنگام مطالعه‌ی محتوای خبری، اختیار و سنجش خود را به‌کار بگیرند.مسئولیت دیدگاه‌ها و نقطه نظرها محتوای خبری متوجه منابع اصلی منتشر کننده است.

 • circle کنترل ویرایشی:

  ما محتوای مقالات خبری را از منابع ثالث، از جمله مقالات خبری یا تبلیغاتی را تغییر نمی‌دهیم. ما کنترلی بر تصمیم‌های ویرایشی توسط ناشرین اصلی نداریم.

 • circle جهت گیری سیاسی:

  پلتفرم پلیکان به هیچ گروه، سازمان، حزب و یا دسته سیاسی تعلق خاطر یا وابستگی ندارد و انتشار محتواها به صورت خودکار انجام میشود و انتشار اخبار به هیچ وجه به منزله‌ی تایید محتواها نیست.

آخرین به‌روزرسانی:

تماس با ما:

https://pelikan.media/contact